Pytania

 • Czy śpiewa Pani tak samo na żywo jak na demo na stronie internetowej?

  Tak :) Mogą to Państwo sprawdzić osobiście spotykając się ze mną.

 • Czy gra Pani określona ilość godzin czy do tzw. ostatniego gościa?

  Podpisujemy umowę na dwanaście godzin z możliwością przedłużenia. Każda nadgodzina jest dodatkowo płatna (patrz Cennik)

 • Od jakiego momentu zaczyna Pani liczyć czas występu?

  Czas występu zaczynam liczyć od momentu wejścia na salę Pary Młodej lub pierwszych Gości weselnych.

 • Czy transport jest w cenie?

  Transport jest w obrębie Śląska jest gratis.

  W sytuacji w której impreza obywała się ponad 150 km od Katowic dopłata do transportu jest ustalana indywidualnie.

 • Czy przyjeżdż Pani na imprezę sama? Czy Pani sama rozkłada i składa sprzęt?

  Na imprezę przyjeżdżam sama. Zajmuję się całością spraw wiązanych z logistyką sprzętu. Sama również montuje instalację nagłośnieniową i oświetleniową. W tej dziedzinie jestem absolutnie samowystarczalna ;-)

 • Czy może Pani zarezerwować nam termin?

  Zwykle nie rezerwuję terminów. Wyjątek stanowi sytuacja w której podpisywana jest umowa droga mailowo-pocztowo. Rezerwuję termin przez cały czas potrzebny do formalnej sprzedaży terminu tzn. podpisania umowy oraz wpłaty zaliczki.

 • Jaką formę ma umowa między Pania a nami?

  Podpisujemy umowę o dzieło.

 • Kiedy faktycznie następuje sprzedaż terminu?

   Sprzedaż terminu następuję w momencie podpisania umowy oraz wpłaty zaliczki. Nie wpłacenie zaliczki po określonym terminie powoduje rozwiązanie umowy ze skutkiem natychmiastowym.

 • Jesteśmy zainteresowani wynajęciem opcji dodatkowej - wokalisty. Prosimy o więcej szczegółów.

  Wynajęcie dodatkowego wokalisty wiąże się dla Państwa z dodatkowym kosztem oraz koniecznością podpisana osobnej umowy na obsługę wokalną. Wymagana jest również wpłata zaliczki w wysokości 300 zł. 

 • Czy wokalista przyjeżdża na koncert czy zostaje całe wesele?

  Wokalista zostaje z nami przez całe wesele. W tej opcji piosenek śpiewanych na żywo jest co najmniej cztery w jednej rundzie tanecznej.

 • Jesteśmy zainteresowani opcją dodatkową - dekoracją światłem. Prosimy o więcej szczegółów.

  Dekoracja światłem na bazie technologi LED daje możliwość wytworzenia miłej atmosfery poprzez aranżację świetlną polegającą na podświetlaniu ścian, okien, parkietu, stołu Pary Młodej, gzymsów, kolumn, filarów lub innych atrakcyjnych elementów architektonicznych sali balowej.

  Dekoracja światłem dodaje sali atrakcyjności, dodaje kolorów i blasku, co w późniejszym czasie szczególnie widać na zdjęciach z imprezy.

  Dekoracja światłem jest usługą dodatkowo płatną.


 • Czy możemy podpisać umowę droga elektroniczną?

   Oczywiście. Do sporządzenia umowy potrzebuje następujących danych: imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres do korespondencji jeżeli jest inny niż w dowodzie, pesel, nr dowodu osobistego oraz najlepiej dwa numery telefonów oraz adresy e-mail. Do umowy potrzebuję również datę oraz nazwę i miejsce restauracji w której odbędzie się impreza. Przygotowaną umowę wysyłam Państwu drogą elektroniczną do sprawdzenia. Jeżeli wszystko się zgadza podpisują ją Państwo i odsyłają w formie skanu lub zdjęcia. Otrzymaną umowę drukuję, podpisuję i wysyłam listem poleconym.

 • Podpisując umowę drogą elektornicza w jaki sposób następuje przekazanie zaliczki?

  Przesyłają Państwo zaliczkę na wskazany w umowie rachunek bankowy.

 • Jaką kwotę zaliczki pobiera Pani przy podpisywaniu umowy?

  Przy sporządzaniu umowy pobieram zaliczkę w wysokości 500 zł. bez względu na to czy jest to wesele jednodniowe czy dwudniowe.

 • Nie chcę płacić zaliczki czy mogę zapłacić za całość po wykonaniu dzieła?

  Wpłata zaliczki jest wymagana, ponieważ jest to forma zabezpieczenia zarówno dla Państwa jak i dla mnie. Po podpisaniu umowy oraz wpłaty zaliczki termin jest niedostępny dla innych zainteresowanych par.

 • Chcielibyśmy, żeby zaśpiewała nam Pani piosenkę na pierwszy taniec. Czy jest to możliwe?

  Oczywiście, pod warunkiem, że jest on w moim repertuarze. Jeżeli ma to być jakiś inny utwór, przygotowanie zależy od kilku czynników najważniejsze to dostępność aranżu oraz stopień trudności.

 • Chcielibyśmy zatańczyć nasz pierwszy taniec do miksu składającego się z kilku piosenek. Czy pomoże nam Pani go przygotować?

  Mogę przygotować dla Państwa miks utworów. Wymagane jest wcześniejsze podesłanie listy piosenek, kolejność w której mają lecieć oraz dokładne określenie czasu w którym jedna piosenka ma przechodzić jedna w drugą. Przygotowany miks wysyłam Wam drogą mailową.