Kim jestem? O mnie


Marysia Zalewska O mnie

Muzyka i śpiew to jedne z największych pasji w moim życiu. Od piętnastu lat zajmuje się obsługą muzyczną imprez okolicznościowych. Przez pierwsze dziesięć lat byłam wokalistką współpracującą z kilkoma znanymi zespołami muzycznymi z terenu Śląska. Był to czas podczas którego szlifowałam swoje umiejętności wokalne, a także zdobyłam bogate doświadczenie sceniczne.

Współpracując z zespołami w pewnym momencie zauważyłam, że kapele nie były w stanie dostosować repertuaru do szybko zmieniających się preferencji i gustów muzycznych gości. W ten sposób oprócz głównego wokalu żeńskiego dostałam nową funkcję - Djki, która prezentowała utwory na specjalne zamówienie organizatorów imprezy. Była to muzyka, której zespoły z różnych względów nie był w stanie przygotować. Zdałam sobie sprawę, że uczestnicy zabaw bawią się równie dobrze (jak nie lepiej) przy muzyce z płyt. W ten oto sposób ponad pięć lat temu zrodziła się nowa usługa skierowana do osób, które chcą się bawić na imprezach przy muzyce o oryginalnym brzmieniu w które wplecione są piosenki śpiewane na żywo.

Pod koniec 2015 roku po weryfikacji umiejętności i zdobytego doświadczenia zostałam przyjęta w szeregi elitarnego grona najlepszych polskich DJów - Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki DJ Union.

Jestem DJką zrzeszoną w Polskim Stowarzyszeniu Prezenterów Muzyki DJ Union.

Jestem członkinią Dee Jay Mix Clubu dzięki któremu pracuje na legalnych, cyfrowych nośnikach z licencją dającą prawo do publicznego odtwarzania.

Pracuje na legalnych nośnikach z licencją dającą prawo do publicznego odtwarzania.

Posiadam bogatą, starannie wyselekcjonowaną płytotekę zawierającą ponad trzysta oryginalnych płyt różnych wykonawców polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Materiał muzyczny, którym dysponuje pozwala mi zaspokoić gusta muzyczne najbardziej wymagających gości.

Moja dyskografia zawiera ponad tysiąc największych przebojów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej - każdy znajdzie coś dla siebie.

Dbając o najwyższą jakość usług stale ponoszę swoje kwalifikację regularnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach dla DJ-ów i wodzirejów.

Stale podnoszę swoje kwalifikację uczestnicząc w kursach i szkoleniach dla DJ-ów i wodzirejów.

Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Prywatnie jestem żoną i mamą.

o mnie w liczbach

450

Zadowolonych klientów

5400

Godzin poprowadzonej zabawy

450

Nieprzespanych nocy

15

lat doświadczenia

co mnie wyróżnia Dlaczego warto wybrać mnie?